provozujeme pivnici Lucky Bastard Beerhouse

Nahrávám

Tvorba webových stránek

Vyvíjíme zakázkové webové stránky a webové aplikace. Patříte mezi ty, kteří nechtějí mít prezentaci své firmy dle volně dostupných šablon? Navrhneme vám webové stránky či mobilní aplikace, které budou originální a s nápadem. V dnešní době tvrdého konkurenčního boje záleží mnohem více na maličkostech, než kdy dříve. Pro úspěch je nutné být vidět. Potřebujete e-shop? Potřebujete aplikace pro správu zákazníků a fakturaci (CRM)? Poradíme si i s SEO optimalizací.

Vývoj mobilních aplikací

Vývojem mobilních aplikací pro Apple iOS (iPad, iPhone), Google Android se zabýváme osmým rokem.  Vyvineme aplikaci pro iPhone, iPad, Android na míru dle vašich představ s vložením našeho know how. Poradíme vám, co je dobré, co má smysl a potenciál. Máme zkušenosti a ovládáme technologie. Zajistíme celosvětovou dostupnost a distribuci vaší aplikace včetně převodů příjmů z placených aplikací. Více o vývoji mobilních aplikací. Většinu našich aplikací si můžete stáhnout na na Google Play či AppStore.

IT služby

Zajišťujeme komplexní webhostingové služby. Vaše prezentační či správní aplikace umístíme na naše zabezpečené servery a snížíme vám náklady na webhosting. Postaráme se o provoz vašeho serveru a poskytneme osobní konzultační služby v oblasti IT. Poradíme vám s výběrem hardware a software či s jeho použitím, instalací nebo správou. Jsme schopni provést bezpečnostní audit vašich IT systémů. Poskytujeme služby pro vývoj Facebook aplikací a her na míru.

 
  • tvoříme pro
  • FAnn parfumerie
  • a další